21 сентября 2013 г.

Медиа про нас)))

Майстер-клас з виготовлення чоловічків з болтів.

  Олександр Руденко показав "Вістям" як народжуються металеві чоловічки.

Цвяхи плюс електорозварка дорівнює незвичний подарунок до дня захисника вітчизни.


Цвяхи плюс електорозварка дорівнює незвичний подарунок до дня захисника вітчизни. Вісті завітали до майстерні Олександра Руденка - одного з перших у Харкові скульпторів із гвинтів і болтів - і поцікавилися новинками, які він готує до 23 лютого. Про них і розкажуть в наступному сюжеті. Цвяхи, гвинти, дроти, залишки авто- та веломеханізмів. Якщо до цього долучається креативне мислення та рука майстра, виходять такі ось незвичні витвори. Їхній автор - Олександр Руденко - у справі близько 4 років. Розповідає: натхнення часто настигає на світанку. І виливається, зокрема, у кумедених чоловічків із виразними очима та ознаками статі. Наплив чужих творчих проявів припадає на свята. Так, дівоча половина одного з колективів-замовників побачила своїх чоловіків у травесті-образах. Перевдягати чоловіків у жінок - новинка у творчості майстра. На виконання однієї з сімнадцяти статуеток замовлення витрачає близько години. Значно довше формуться ідея. А от забезпечення себе робочим матеріалом - вже давно відпрацьована схема. Майстер розповідає - про наближення свята всього жіноцтва поки згадують мало. Один із перших виготовлених подарунків дістається Вістям. Марина Дем'янова кореспондент Близько чверті години, жменя залізяччя і маємо втілення кореспондента Вістей, що поспішає на зйомку. За народженням мистецтва спостерігали Марина Дем"янова, Дмитро Чеботарьов. Вісті.


Парк Горького не залишить без цікавої програми жодне свято. Сюрпризи готують на Хрещення і день закоханих.


Парк Горького не залишить без цікавої програми жодне свято. Так цьогоріч концерти і сюрпризи чекатимуть на відвідувачів на Хрещення і день закоханих. Теплий же сезон запам"ятається відкриттям сімейного-розважального центру і зони відпочинку, в якій розташоване озеро. Але окрім цього відбудеться низка точечних оновлень парка. Про маленькі дрібниці великого дива, далі в сюжеті Вістей. Пальми у джунглях - картина цілком звична, але і Парк Горького має свої тропічні дерева, щоправда з металу. Припорошені снігом і серед чималих сосен - вони все одно досить примітні. А з"явилися південні пальми з невеличкого сувеніру. Прикрашають дерева символ парку - білка і гвинтовий чоловічок, з виготовлення яких власне і починав свою металеву творчість Олександр Руденко. Щоправда, зазвичай невеличка фігурка виросла в понадметрову постать, яка прагне випробувати послуги мотузкового парку. Гвинтів такого розміру не знайшлося, тож довелося робити їх власноруч. Сталим залишився тільки ніс. У планах майстра посадка пальмової алеї, і декор зони мотузкового парку оригінальними масками. Дрібниці декору відвідувачі без уваги не залишають, тож куточки парку Горького з самого відкриття стали частиною сімейних світлин. Так до двадцяти п"яти бронзових скульптур вже навесні додасться ще декілька. Їх для Харкова створювали в Америці. І окрім скульптурних мініатюр з"являться ще декілька куточків відпочинку. У новому сезоні заплановане відкриття сімейного-розважального центру, другої частини парку та окремих майданчиків для дітей. Анна Черненко, Ігор Мельник. Вісті.

Залізо не обов"язково холодне і неживе

Залізо не обов"язково холодне і неживе. Вправні руки можуть перетворити шматок металу на розквітлу навесні квітку. Олександр Руденко, а для знайомих залізних справ майстр, виростив у своїй майстерні диво-сад.  
Олександр Руденко, а для знайомих залізних справ майстр, виростив у своїй майстерні диво-сад. 

Залізо не обов"язково холодне і неживе. До 8 березня вправні руки можуть перетворити шматок металу на розквітлу навесні квітку. Олександр Руденко, а для знайомих залізних справ майстр, виростив у своїй майстерні диво-сад. Величезний соняшник і тендітні троянди. Все це з металу, гвинтів і цвяхів. Красиве можна створити з будь-чого.Особливо якщо це подарунок коханій жінці. Тоді в руках розквітне і виделка, посміхається Олександр Руденко. Трохи фантазії та зварювальний апарат. Незважаючи на те, що весна розпочалась щойоно, в руках залізних справ майстра розквітне й колода. Планів багато, польот фантазії необмежений, тому іноді навіть тедітна квітка приховає в собі користь. Наприклад, можна використати її як спортивний інвентар. Так з"явилась трикілограмова ромашка, нічим не грірша за гантелю. Часто звичні побутові речі перетворюються на витвір мистецтва. Так до восьмого березня майстр підготує і подарунок для всіх харківських тещ. Виросли металеві квіти на робосчому місці митця самі собою. Хотів від усього серця подарувати розвітле й невмируще близьким. Вдалось. Став на одне коліно і простягнув оберемок квітів.
Анна Черненко. Денис Агеєнко. вісті


  

Комментариев нет:

Отправка комментария

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.